Refund policy

Siparişin Müşteri Tarafından İptali

Siparişinizi en yakın ARAS Kargo şubesinden Demet Şener İstanbul (Küpeli Tekstil A.Ş) ye gönderilecek şekilde ücretsiz iade edebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz tarihten, sipariş edilen ürünün anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo üzerinden tarafınıza ulaşması itibariyle 14 gün sonrasına kadar, siparişi iptal edebilir veya ücretsiz ürün iadesi yapabilirsiniz. 

Siparişinizi iptal veya iade etmek isterseniz info@demetsener.com adresine e-posta göndererek ya da Küpeli Tekstil A.Ş Akkavak Sokak 28 / C Teşvikiye Mahallesi Şişli Istanbul adresinden Demet Şener İstanbul Müşteri hizmetlerine mektup göndererek; ya da yerel Tüketici Hakları İdaresi tarafından hazırlanmış standart formu doldurup göndererek tarafımıza bilgi vermeniz, ve ürünü/ürünleri, alttaki bölümde (İadeler) belirtildiği şekilde, yukarıda belirtilen 14 günlük süre içerisinde iade etmeniz rica olunur. Ürünlerin ya da ürünleri geri gönderdiğinize dair belgenin tarafımıza ulaşmış olması şartıyla, mümkün olan en kısa süre içerisinde ya da iptal bildiriminizin tarafımıza ulaşmasını takip eden en geç 14 gün içerisinde, ödeme yaparken kullandığınız aynı yöntemle (ya da ürünlerin ödemesi yapılmadıysa, ürünlerin iadesini hesap bakiyenize yansıtarak) tarafınıza iade yapılacaktır. Onayınıza tabi olarak, iade için farklı bir ödeme yöntemi de kullanılabilir, böyle bir durumda tarafınıza hiçbir ek bedel yansıtılmaz.

Eğer tarafınıza ulaşan ürün defoluysa, lütfen derhal Demet Şener İstanbul’a haber veriniz ve ürünü, alttaki bölümde (İadeler) belirtildiği şekilde iade ediniz. Demet Şener İstanbul, defolu olduğu kabul edilen ürünlerin bedelini eksiksiz olarak iade edecektir. Burada belirtilen hususlar, yürürlükteki herhangi bir yasal hakkı sınırlandırmaz.

 

İadeler

Demet Şener İstanbul, tüm ürünlerin tarafınıza ulaşmış oldukları haliyle iade edilmeleri şartıyla, iadesi yapılan tüm ürünlerin ücretini eksiksiz olarak iade etmeyi taahhüt eder. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrif olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır.

Lütfen iade süresinin paketi teslim aldığınız tarih itibari ile 14 gün olduğunu unutmayınız.